GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar 15328310
nr 1532 8310
Tallrikar
13 st. Diameter: 21 cm, Rörstrand
Kondition: slitage, skador, nagg
Utrop:
600 kr
måndag 3 april 2023
kl 18:29:09
Rörstrand